Eşti un profesionist, dar nu te vezi blocat într-o activitate de rutină, monotonă?

Ai aterizat unde trebuie.
Găseşti mai jos anunţurile pentru cel mai "job perfect".

Vino într-o echipă de oameni în pas cu tendinţele din domeniul protecţiei şi securităţii la locul de muncă. Te aşteptăm să ieşi din cochilie şi să intri în rândul celor care pot şi fac lucrurile altfel.

De abia aşteptăm să te cunoaştem.

Descoperă joburile libere de la Seatbelt Consulting!

Consultant servicii / Account manager Bucureşti, Braşov, Constanţa, Cluj-Napoca, Craiova, Iaşi, Piteşti, Tg.-Mureş, Timişoara, Sibiu
Daca eşti o persoana comunicativă, cu experienţă în relaţii cu clienţii, dornică să înveţe lucruri noi, care lucrează bine în echipă şi are energia să ducă lucrurile la bun sfârşit, eşti candidatul ideal să întregeşti echipa SEATBELT CONSULTING. Vino alături de noi să facem împreună o lume mai sigură!

Descrierea jobului
Ce vei face:

Vei asigura relaţia cu clienţii pentru:
– Planificarea şi efectuarea instruirilor la angajare şi periodice în limba română sau engleză.
– Realizarea auditurilor interne şi propunerea de măsuri pentru rezolvarea problemelor găsite
– Gestionarea documentelor clienţilor în domeniul securităţii muncii şi al prevenirii incendiilor
– Prezentarea serviciilor companiei în relaţia cu potenţiali clienţi.

Cu ce te echipăm şi cum îţi răsplătim rezultatele.

Având în vedere  TU vei contribui la succesul firmei, apreciem munca ta şi îţi oferim:
– Salariu super atractiv;
– Bonuri de masă la valoarea de 15 lei/zi;
– Laptop (ultima generaţie);
– Smart Phone (apeluri nelimitate şi internet cât  poţi citi şi mesajele personale);
– Prima de Paşte şi de sfârşit de an în funcţie de performanţă;
– Team Building-uri (nu odată la 5 ani ci anual). Ne distrăm, dar şi învăţăm (cum  ne distrăm muncind);
– Programe de dezvoltare profesională şi personală;
– Mentori seniori cu care  înveţi secretele meseriei;
– Pixuri şi creioane la discreţie 🙂

Mai multe detalii

Alătură-te echipei Seatbelt